top of page
Sifas_stMaxime5013_Oskar_ok_HD.jpg

OSKAR

Tato elegatní a nadčasová venkovní kolekce vytvořená francouzským designérem Éricem Carrèrem  je brilantní adaptací klasického zahradního nábytku s prvky jednoduchosti a skladnosti nábytku, jenž využívali kočovníci a nomádi. Tato kolekce se obzvlášť vyjímá na palubách jacht při západu slunce.

 

Je ideální volbou pro relaxační a jídelní prostory s perfektní povrchovou úpravou z lakovaného hliníku, díky čemuž bude vypadat jako nový po mnoho sezón i přes jakékoli nepříznivé počasí. Křesla a sofa se dodávají ve třech variantách s různými sedadly a opěradly: standardní, komfortní a luxusní.

 

Pro opěrky je možné zvolit obložení materiálem zvaným Synteak. Jedná se o speciálně upravený polyetylen ve směsi barev, která co nejvěrněji reprodukuje vzhled teaku. Nevyžaduje žádnou péči a je pro své vlastnosti perfektní alternativou dřeva pro venkovní použití.

Naším favoritem této kolekce je barová stolička v bílé barvě, na které se budete cítit jako kapitán lodi či režisér nejnovějšího hollywoodského filmu. 

* Uvedené ceny jsou bez DPH.

Pokud máte zájem o bližší informace ke kompletní nabídce, rádi veškeré Vaše dotazy zodpovíme.

bottom of page