top of page
2-MVC0800540024.jpeg

Dopřejte svému interiéru kousek italské historie, umění, designu a kultury

Laudarte navrhuje a vyrábí luxusní osvětlení, ve kterých oživují staré techniky a vzácné materiály, které jsou součástí italské historie umění, designu a kultury.


Kolekce společnosti Laudarte, od klasických po moderní, zahrnují stojací, stolní i nástěnné lampy, lustry, bodová světla a speciální osvětlení jako jsou například nástěnná svítidla na obrazy. 


Každý produkt je výsledkem harmonického spojení
moderních standardů kvality s italskou tradicí špičkového řemesla.

Laudarte vzniklo v roce 1992 a je výsledkem dlouhých a významných zkušeností, které získala její zakladatelka Maria Cristina Rossi v oblasti módy, luxusních interiérů a hluboké výzkumné činnosti v oblasti materiálů a výrobních technik.


Lampy, lustry a doplňky jsou navrženy a vyrobeny jako vyjádření italské historie umění a kultury, vkusu a dědictví technik a řemesla.

Veškerá tvorba společnosti Laudarte je založena na principu modularity, což umožňuje, aby každý produkt, materiál a povrchová úprava byly sestaveny do téměř nekonečné řady uměleckých a designových možností od odlitků z bronzu voskovaného ztraceným voskem až po nejnovější technologii LED.


Díky své dokonalosti, flexibilitě a kreativitě produkce Laudarte v průběhu let osvětlila královské a soukromé rezidence, ambasády, historické paláce a některé z nejprestižnějších světových hotelů ve spolupráci s nejvýznamnějšími mezinárodními studii interiérového designu.

Kolekce HERITAGE

Kolekce HERITAGE neboli dědictví je v sobě snoubí řemeslnou tradici společně s moderními výrobními postupy. Jedná se o umělecká díla, která jsou charakterická širokým výběrem materiálů a barevných variant.

 

Produkty jsou individuálně vytvářeny v harmonickém spojení starověkých řemeslných technik jako například odlévání broznu pomocí metody ztraceného vosku "cire perdue", dekorace mozaikou či řezbami z mramoru s dnešními standardy kvality výroby. 

Kolekce Laudarte Heritage dokonale pozvedne jakýkoli prostor živou historií, kulturou a lidským bohatstvím.

LAUDARTE_LUMIERE_AMB.jpg

Kolekce MASTERS

Kolekce MASTERS odráží inovativní a překvapivou stranu značky Laudarte. Obsahuje osvětlení vytvořené nejikoničtějšími mezinárodními návrháři počátku 20. století, průkopníky Mid-Century Modern a Art Deco i moderní díla od současných talentovaných a světově uznávaných návrhářů interiérů.

Každý produkt se vyznačuje vlastnostmi moderních technologií, pečlivou rovnováhou linií, luxusní elegancí tradičních i vzácných materiálů a detailů z bronzu, českého křišťálu nebo benátského skla.

Kolekce MASTERS je opravdovou sbírkou mistrovských děl.

Pokud máte zájem o bližší informace ke kompletní nabídce, rádi veškeré Vaše dotazy zodpovíme.

bottom of page