top of page
Logo SIFAS_2020 BLACK.png

Dopřejte si kousek Francouzské riviéry přímo u Vás doma

Je nám ctí Vám představit francouzskou rodinou společnost SIFAS, kterou výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

SIFAS vytváří nábytek, jehož cílem je zkrášlovat vaše obydlí ať už na zahradě či v interiéru, nově proto využívá pojem in-outdoor furniture místo klasického označení zahradní nábytek.

Jedním z hlavních cílů společnosti je přinášet kromě estetična i pokrok a inovace. Využívají proto jedinečné materiály jako je hliník, sklo, keramika, ale i nové syntetické materiály jako je například Synteak® či vysokotlaký laminát HPL, které používají kvůli jejich vlastnostem, jenž dodávají nábytku na odolnosti a kombinují je
s tradičními materiály pro moderní a jedinečný vzhled. 

Materiál i zpracování umožňuje používání nábytku v zahradě po celý rok, od jara do zimy, za každého počasí.

Hodnoty minulosti inspirují styl současnosti

 

V DNA a historii SIFAS jsou zakotveny hodnoty sdílení, autenticity a odolnosti. Značka pocházející z francouzského Cannes zkrášluje zahrady a terasy již více než 50 let a v průběhu těchto desetiletí čerpá inspiraci ze zvyků, obyčejů i přání milovníků a znalců venkovního nábytku.

 

SIFAS se intenzivně zajímá o celkový proces utváření nábytku již od prvotních návrhů, přičemž věnuje zvláštní pozornost estetice svých kolekcí, aniž by zanedbával trvalou funkčnost a odolnost. Cíl zůstává stejný: vytvářet nové kolekce a zároveň rok co rok přinášet jedinečné inovace, vylepšovat linie nábytku a prosazovat nové trendy.

 

Všechny kolekce jsou vytvářeny vždy v souladu s duchem doby, ale zároveň jsou na první pohled odvážné a nadčasové. 

Design a vznik jednotlivých kolekcí


Talent designérů spolupracujících se společností SIFAS vždy mistrovsky odhalil celý rozsah jejich savoir-faire (know-how, znalost).

 

Hlavním posláním značky SIFAS je skloubit jedinečně esteticky zpracovaný zahradní nábytek, jehož primární funkcí je komfort, s touhou zkrášlovat a zútulňovat zahrady a terasy. Toto poslání řídí směr celé značky.

Kolekce SIFAS

Kolekce

Session Sans Titre1135.jpg
SIFAS COUELL6425 COUV.jpg
Sifas_Fevrier_201919025.jpg
SIFAS_20177319_ok_HD2022.jpg
Sifas 20187125_ok_HD.jpg
_29A7959_ok.jpg
Sifas_stMaxime5013_Oskar_ok_HD.jpg
sifas outline5317 Base_.jpg
Philou 15_ok_HD.jpg

Pokud máte zájem o bližší informace ke kompletní nabídce, rádi veškeré Vaše dotazy zodpovíme.

bottom of page