Oxley's Furniture Grande 2980 Table (2) 2021.jpg
Oxleys logo_white.png

Oxley's Furniture

Luxusní zahradní nábytek, který Vás bude provázet po celý život

Krásné a udržované zahrady si říkají o odpovídající zahradní nábytek, který by završil celkový dojem a prostor. Dlouho jsme se rozhlíželi po trhu až jsme objevili jedinečnost a nádherné provedení v anglické společnosti Oxley‘s, kterou výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

 

Tato společnost vyrábí unikátní zahradní nábytek a navazuje na tradici výroby sahající až do 18. století. Technologie výroby společnosti dodá nábytku její nadčasovost a autentičnost. Materiál i zpracování umožňuje používání nábytku v zahradě po celý rok, od jara do zimy, za každého počasí.

Anglické dědictví

Oxley’s je rodinnou společností sídlící v Anglii vyrábějící úchvatné skvosty v podobě zahradního nábytku. Zakladatelé byli uchváceni tradičními anglickými litinovými lavičkami, kterými je již od 18. století poset Londýn, ale i parky, města a mnohé výletní oblasti. Natolik byli inspirováni, že zatoužili navázat na tuto tradici a začali vytvářet nadčasově elegantní, luxusní zahradní nábytek, který vydrží po mnoho generací.

Jedinečnost

Každý kousek nábytku Oxley’s se začíná vyrábět a připravovat až podle individuálních přání a tužeb zákazníka. Velmi citlivě je zvolená paleta osvědčených nadčasových barev a povrchových úprav. Zpracování se nabízí v několika řadách, dle náročnosti a potřeb klienta, od odpočinkových a relaxačních zón, až po rodinné události jako jsou oslavy, setkání s přáteli a případně nedělní obědy a společné večeře pod širým nebem.

Funkčnost

Nadčasový zahradní nábytek zcela jistě překvapí řadu zákazníků, jak nádherným zpracování, tak svojí pohodlností, tvarováním, citlivou barevnou kompozicí i funkčností a možností využití jednotlivých kusů ve Vaší zahradě, ale také na veřejných prostranstvích. Tyto jedinečné kousky vdechnou každému místu romantický, nostalgický a pohodlný pocit.

Udržitelnost

Společnost Oxley’s využívá k výrobě svého zahradního nábytku primárně recyklovaný hliník. např. plechovky od nápojů, hliníková kola nebo stará křídla letadel. Samotný proces recyklace využívá pouze 5 % energie, která by byla potřeba k vytvoření hliníku nového a zároveň lze tento proces opakovat stále dokola, což dělá výrobu Oxley’s zahradního nábytku naprosto udržitelnou.

Barevná provedení

Standardně nabízíme 15 základních barev, což je za normálních okolností dostačující výběr. Pokud však potřebujete jinou konkrétní barvu, můžeme nábytek vyhotovit v jakémkoli odstínu dle vzorníku RAL.

Když společnost v roce 1991 s výrobou nábytku začala, jako jediná dodávala venkovní nábytek v barvách s patinou.

V průběhu své životnosti kovy získávají různou patinu, která dodává nábytku na zajímavosti a prohlubuje barevný odstín. To platí především u bronzu, mědi a olova. Společnost Oxley‘s se stala odborníkem na imitaci tohoto vlivu času a vytvořila to, čemu dnes říkáme verdigris. Tento časově náročný proces je třeba provádět ručně a vyžaduje notnou dávku zkušeností.

 

Jedná se o barvy Antique Gold, Titanium a Tuscan White.

 

Přestože je každá objednávka jedinečná, konstantní výrobní proces zaručuje,

že je nábytek odolný vůči povětrnostním podmínkám v jakémkoli místě na světě.

Tuscan White
Tuscan White
press to zoom
Titanium
Titanium
press to zoom
Sand Dune
Sand Dune
press to zoom
Putty
Putty
press to zoom
Mocha
Mocha
press to zoom
Mint Blue
Mint Blue
press to zoom
Metallic Graphite
Metallic Graphite
press to zoom
Lichen
Lichen
press to zoom
Ivory
Ivory
press to zoom
Evergreen
Evergreen
press to zoom
Hessian
Hessian
press to zoom
Cotswold Green
Cotswold Green
press to zoom
Black
Black
press to zoom
Cobalt Blue
Cobalt Blue
press to zoom
Anthracite
Anthracite
press to zoom
Antique Gold
Antique Gold
press to zoom
Aluminium
Aluminium
press to zoom
White
White
press to zoom

Pokud máte zájem o bližší informace ke kompletní nabídce zahradního nábytku Oxley's, který nabízíme, rádi veškeré Vaše dotazy zodpovíme.

20170527_091412434_iOS.jpg
Luxor-loungechair-LULC.jpg
Sienna-table-750-set-L.jpg
B0076P 0407.jpg