top of page
z_Rissington-table-700-set-L1.jpg

Společnost TRAUDIE'S jsme založili na základě naší lásky k architektuře, designu, umění a starožitnostem, s určitou touhou opět probudit v naší společnosti zájem o kvalitní nadčasové zpracování a estetické cítění.

Proměňte svoji zahradu v oázu klidu

V TRAUDIE'S chápeme, že svět se mění rychlým tempem, ale pevně věříme, že některé věci nikdy nevyjdou z módy.

Proto jsme odhodláni poskytovat produkty, které jsou nadčasové, elegantní a odolné. Naším cílem je pomoci vám vytvořit prostor, který odráží vaši osobnost a hodnoty a který obstojí ve zkoušce času.

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu vysoce kvalitního zahradního nábytku a interiérových dekorací, které jsou navrženy tak, aby vylepšily váš obytný prostor. Naše výrobky jsou vyráběny zručnými řemeslníky, kteří používají pouze ty nejlepší materiály a tradiční techniky k vytváření kousků, které jsou krásné a funkční. Ať už hledáte klasickou zahradní lavičku nebo dechberoucí stolní lampu, máme něco, co předčí vaše očekávání.

nappe-beauville-topkapi (7).jpg

Dechberoucí francouzské ubrusy, prostírání a textil pro Vaši domácnost s tradicí přesahující dvě století.

LAUDARTE_ESTRELLA_BIG.jpg

Pompéznost italských luxusních interiérů ztělesněná v majestátním osvětlení,
které zkrášlí každý Váš den i noc.

Bed Linens - Soierie - Yves Delorme_shopify.jpg

Luxusní domácí textil kombinující poezii, styl a dokonalost. Dopřejte si francouzský luxus ve Vašich ložnicích a koupelnách.

Čas radosti, lásky a blízkosti

Vánoce přichází zase jednou ročně a my jsme nadšení, že vám můžeme představit nádherné vánoční kolekce od domácího textilu Beauvillé.

Naším cílem je, abyste mohli vytvořit útulný vánoční prostor plný luxusu a tepla ve vašem domově. Beauvillé vám přináší nejen krásné ubrusy a kuchyňský textil, ale také kousek francouzské elegance, který zaručí, že váš stůl bude v tomto svátečním období zářit.

 

Nechte se unést magií Vánoc a udělejte si svůj domov krásným pro tuto krásnou sezónu
s těmito výjimečnými kolekcemi.

Věříme, že každý zákazník je jedinečný a je potřeba věnovat pozornost jeho individuálním potřebám a preferencím.

Ke každé interakci, ať už v našem showroomu nebo online, přistupujeme individuálně. Věříme, že tento osobní kontakt nám pomáhá lépe porozumět našim zákazníkům a poskytovat jim produkty a služby, které předčí jejich očekávání.

Rádi bychom Vám byli inspirací a pokud budete mít zájem nahlédnout do naší galerie a detailněji si prohlédnout naše unikáty, rádi Vám tyto originály představíme.


Věříme, že se v naší galerii budete cítit příjemně a naleznete něco, co Vás potěší a rozsvítí Váš domov.

Jste u nás vítáni!

Připravujeme nový eshop

TRAUDIE'S se rozrůstá o další značky, proto jsme se rozhodli pro vás vytvořit eshop, abyste si mohli domov zkrášlit i na dálku.

Těšit se můžete na značky jako Yves Delorme, Chiara Firenze nebo La Savonnerie Royale.

TRAUDIES_eshop_coming soon_small_0,5x.png

Sledujte nás na Instagramu

bottom of page